1news.az

Klublarımızın Avroliqadakı rəqibləri müəyyənləşir

10 Avqust saat 12:16 ~ 2 dəqiqəlik oxu 1810
Klublarımızın Avroliqadakı rəqibləri müəyyənləşir

Bu gün UEFA Avropa Liqasında 1-ci təsnifat mərhələsinin püşkü atılacaq.

1news.az qol.az-a istinadən xəbər verir ki, Bakı vaxtı ilə saat 14:00-da başlayacaq püşkatma mərasimi zamanı Azərbaycan təmsilçilərindən "Neftçi", "Keşlə" və "Sumqayıt"ın da rəqibləri bəlli olacaq.

Səpələnmişlər səbətində yer alan "Neftçi" və "Keşlə" Şimali Makedoniyanın "Şkupi", Albaniyanın "Laçi" və Gürcüstanın "Dinamo" (Batumi) klublarından biri ilə qarşılaşacaq.

Səpələnməmişlər səbətindəki "Sumqayıt" isə Rumıniyanın "Universitatya Krayova", Qazaxıstanın "Kayrat", Şimali Makedoniyanın "Şkendiya" və Serbiyanın "Baçka Topola" klublarından biri ilə üz-üzə gələcək.

Qeyd edək ki, 1-ci təsnifat mərhələsinin oyunları avqustun 27-də gerçəkləşəcək.

Səpələnmişlər:

"Neftçi" (AZƏRBAYCAN)
"Keşlə" (AZƏRBAYCAN)
APOEL (Kipr)
"Partizan" (Serbiya)
"Styaua" (Rumıniya)
"Maribor" (Sloveniya)
"Hapoel" (Beer-Şeva, İsrail)
"Rusenborq" (Norveç)
"Apollon" (Kipr)
"Fehervar" (Macarıstan)
"Şkendiya" (Şimali Makedoniya)
TNS (Uels)
"Dinamo" (Minsk, Belarus)
"Lex" (Polşa)
"Aberdin" (Şotlandiya)
"Zrinski" (Bosniya və Herseqovina)
"Alaşkert" (Ermənistan)
"Kayrat" (Qazaxıstan)
"Jalgiris" (Vilnüs, Litva)
"Orxus" (Danimarka)
"Motervell" (Şotlandiya)
"Kukesi" (Albaniya)
"Vaduts" (Lixtenşteyn)
"Valletta" (Malta)
"Ventspils" (Latviya)
"Olimpiya" (Sloveniya)
"Linkoln" (Cəbəllütariq) - "Priştina" (Kosovo) cütünün qalibi
"Santa Koloma" (Andorra) - "İskra" (Monteneqro) cütünün qalibi
"Cent Cozefs" (Cəbəllütariq - B-36 (Farer adaları) cütünün qalibi
"Topola" (Serbiya)
"Universitatya" (Rumıniya)
"Servett" (İsveçrə)
"Nomme Kalyu" (Estoniya)
"Şaxtyor" (Belarus)
"Malmö" (İsveç)
"Hammarbü" (İsveç)
"Hafnarfyordur" (İslandiya)
"Bodo Qlimt" (Norveç)
"Riterlay" (Litva)
"Proqress" (Lüksemburq)
MOİK (Bolqarıstan)
"Sutyeska" (Monteneqro)
"Honved" (Macarıstan)
"Makkabi" (Hayfa, İsrail)
"Beytar" (İsrail)
"Ordabası" (Qazaxıstan)
"Şemrok Rovers" (İrlandiya)

Səpələnməmişlər:

"Sumqayıt" (AZƏRBAYCAN)
"Lokomotiv" (Plovdiv, Bolqarıstan)
"Slaviya" (Bolqarıstan)
"Botoşani" (Rumıniya)
"Pyast" (Polşa)
"Levadiya" (Estoniya)
"Krakoviya" (Polşa)
"Hibernians" (Malta)
"Dunayska" (Slovakiya)
"Rujomberok" (Slovakiya)
"Jilina" (Slovakiya)
"Jelezniçar" (Bosniya və Herseqovina)
"Laçi" (Albaniya)
"Mura" (Sloveniya)
"Puşkaş Akademi" (Macarıstan)
"Saburtalo" (Gürcüstan)
"Şkupi" (Şimali Makedoniya)
"Petrokub" (Moldova)
"Union" (Lüksemburq)
"Differdanj" (Lüksemburq)
"Jalgiris" (Kauno, Litva)
RFS (Latviya)
"Valmiera" (Latviya)
"Noa" (Ermənistan)
"Teuta" (Şimali Makedoniya)
"Şirak" (Ermənistan)
"Renova" (Şimali Makedoniya)
"Borats" (Bosniya və Herseqovina)
"Sfantul" (Moldova)
"Dinamo-Avto" (Moldova)
"Bohemians" (İrlandiya)
"Derri" (İrlandiya)
"İnter" (Finlandiya)
"İlves" (Finlandiya)
"Honka" (Finlandiya)
"Breydablik" (İslandiya)
"Bala Taun" (Uels)
"Dinamo" (Batumi, Gürcüstan)
"Lokomotivi" (Gürcüstan)
"Sirens" (Malta)
"Vikinqur" (İslandiya)
"Payde" (Estoniya)
"Tre Penne" (San-Marino) - "Qjilani" (Kosovo) cütünün qalibi
"Enqordan" (Andorra)/"Zeta" - (Monteneqro) cütünün qalibi
"Qlentoran" (Şimali İrlandiya) - "Torshavn" (Farer adaları) cütünün qalibi
"Kolreyn" (Şimali İrlandiya) - "La Fiorita" (San-Marino) cütünün qalibi
"Runavik" (Farer adaları) - "Barri Taun" (Uels) cütünün qalibi

1news.az

OXUCULARIN SEÇİMİ
REDAKSİYANIN SEÇİMİ
Futbol BÖLMƏSİNDƏN DİQƏR XƏBƏRLƏR

SON XƏBƏRLƏR

yuxarı
Materiallardan istifadə edərkən sayta mütləq istinad olunmalıdır.

© Copyright 2007-2021 "The First News" İnformasiya Agentliyi,,
Bütün hüquqlar qorunur
entonee.net