1news.az

Avroliqada 42 oyunun nəticələri

18 Sentyabr saat 11:20 ~ 3 dəqiqəlik oxu 4450
Avroliqada 42 oyunun nəticələri

Avropa Liqasında 2-ci təsnifat mərhələsinin daha 42 oyunu keçirilib.

1news.az qol.az-a istinadən xəbər verir ki, "Neftçi" Bakıda "Qalatasaray"a 1:3 hesabı ilə uduzaraq, mübarizəni dayandırıb.

Görüşlərdən yalnız biri - "Riqa" (Latviya) - "Tre Fiori"nin (San Marino) matçı  hava şəraiti ilə əlaqədar sentyabrın 18-nə təxirə salınıb.

17 sentyabr

16:00. "Kaysar" (Qazaxıstan) - APOEL (Kipr) - 1:4

16:15. "Ventspils" (Latviya) - "Rusenborq" (Norveç) - 1:5

17:30. "Renova" (Şimali Makedoniya) - "Hayduk" (Xorvatiya) - 0:1

18:00. "Ararat-Armeniya" (Ermənistan) - "Fola Eş" (Lüksemburq) - 4:3

18:00. "Astana" (Qazaxıstan) - "Buduçnost" (Monteneqro) - 0:1

18:00. "Teuta" (Albaniya) - "Qranada" (İspaniya) - 0:4

19:00. "Linkoln" (Cəbəllütariq) - "Reyncers" (Şotlandiya) - 0:5

19:30. "Kuopio" (Finlandiya) - "Slovan" (Bratislava, Slovakiya) - 1:1 (Penaltilər seriyası - 4:3)

19:45. "Botoşani" (Rumıniya) - "Şkendiya" (Şimali Makedoniya) - 0:1

20:00. "Bodo Qlimt" (Norveç) - "Jalgiris" (Vilnüs, Litva) - 3:1

20:00. "Riterlay" (Litva) - "Slovan" (Liberets, Çexiya) - 1:5

20:00. "Lokomotiv" (Plovdiv, Bolqarıstan) - "Tottenhem" (İngiltərə) - 1:2

20:00. "Höteborq" (İsveç) - "Kopenhagen" (Danimarka) - 1:2

20:00. "Neftçi" (Azərbaycan) - "Qalatasaray" (Türkiyə) - 1:3

20:30. "Flora" (Estoniya) - "Reykyavik" (İslandiya) - 2:1

20:30. "Olimpiya" (Lyublyana, Sloveniya) - "Zrinski" (Bosniya və Herseqovina) - 2:3

21:00. "Konnah" (Uels) - "Dinamo" (Tbilisi, Gürcüstan) - 0:1

21:00. "Yurqorden" (İsveç) - "Europa" (Cəbəllütariq) - 2:1

21:00. "Riqa" (Latviya) - "Tre Fiori" (San-Marino) - 0:0 (Oyun 18 sentyabr saat 11:00-a təxirə salınıb)

21:00. "Hibernians" (Malta) - "Fehervar" (Macarıstan) - 0:1

21:00. "Laçi" (Albaniya) - "Hapoel" (Beer-Şeva, İsrail) - 1:2

21:00. SSKA (Sofiya, Bolqarıstan) - BATE (Belarus) - 2:0

21:00. "Sfıntul George" (Moldova) - "Partizan" (Serbiya) - 0:1

21:00. OFİ (Yunanıstan) - "Apollon" (Kipr) - 0:1

21:00. "Lokomotive" (Tbilisi, Gürcüstan) - "Dinamo" (Moskva, Rusiya) - 2:1

21:00. "Makkabi" (Hayfa, İsrail) - "Kayrat" (Qazaxıstan) - 2:1

21:30. "İnter Eskaldes" (Andorra) - "Dandolk" (İrlandiya) - 0:1

22:00. "Sileks" (Şimali Makedoniya) - "Drita" (Kosovo) - 0:2

22:00. "Şemrok Rovers" (İrlandiya) - "Milan" (İtaliya) - 0:2

22:00. "Pyast" (Polşa) - "Hartberq" (Avstriya) - 3:2

22:00. "Kukesi" (Albaniya) -  "Volfsburq" (Almaniya) - 0:4

22:00. "Borats" (Bosniya və Herseqovina) - "Rio Ave" (Portuqaliya) - 0:2

22:00. "Aris" (Yunanıstan) - "Kolos" (Ukrayna) - 1:2

22:00. "Standard" (Belçika) - "Bala Taun" (Uels) - 2:0

22:15. "Mura" (Sloveniya) - "Orxus" (Danimarka) - 3:0

22:30. "Vikinq" (Norveç) - "Aberdin" (Şotlandiya) - 0:2

22:30. "Kolreyn" (Şimali İrlandiya) - "Motervell" (Şotlandiya) - 2:2 (penaltilər seriyası -  0:3)

22:45. "Linfild" (Şimali İrlandiya) - "Floriana" (Malta) - 0:1

22:45. "Osiyek" (Xorvatiya) - "Bazel" (İsveçrə) - 1:2

22:45. "Dunayska Streda" (Slovakiya) - "Yablonets" (Çexiya) - 5:3 (ƏLAVƏ VAXT - 2:0)

22:45. "Servett" (İsveçrə) - "Reyms" (Fransa) - 0:1

23:00. "Baçka Topola" (Serbiya) - "Styaua" (Rumıniya) - 6:6 (penaltilər seriyası - 4:5)

23:05. "Honved" (Macarıstan) - "Malmö" (İsveç) - 0:2

Qeyd edək ki, Avropa Liqasında 2-ci təsnifat mərhələsinin ilk 3 oyunundan sonra Hollandiyanın "Villem II", Polşanın "Lex" və Farer adalarının "B36 Torshavn" növbəti mərhələyə yüksəlib.

1news.az

OXUCULARIN SEÇİMİ
REDAKSİYANIN SEÇİMİ
Futbol BÖLMƏSİNDƏN DİQƏR XƏBƏRLƏR

SON XƏBƏRLƏR

yuxarı
Materiallardan istifadə edərkən sayta mütləq istinad olunmalıdır.

© Copyright 2007-2020 "The First News" İnformasiya Agentliyi,,
Bütün hüquqlar qorunur
entonee.net